Cestovní kancelář již od roku 1991
Call centrum Po - Pá 9:00 - 18:00
777 760 030
ckros@ckros.cz
Typ zájezdu
Země
Cílová lokalita
Odjezd od Návrat do
Kalendar Kalendar
Délka
Cena
Doprava
Strava
Vybavení
Obsahuje text
Cestující
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
Lastminute
Firstminute

Last minute

Hotel INTERNATIONAL

Hotel INTERNATIONAL

Chorvatsko / Crikvenica

hotel poskytuje ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích bez možnosti přistýlky pro 3. osobu. Pokoje se dále dělí na pokoje ST = standard o rozloze 10 m2 , výhled na město, koupelna (sprcha, WC), telefon, wi-fi připojení, bez balkonu, a pokoje typu M = orientace na mořskou stranu s rozlohou 15 m2 a, vybaveny sat. TV, telefonem, wi-fi připojením, koupelnou (sprcha, WC) a balkonem s posezením. Více...

Využijte nabídku do 28.12.2019
Last

Název ubytování

Hotel INTERNATIONAL

Poloha

Hotel International se nachází vedle přístavu v centru městečka Crikvenica, ve čtvrti s mnoha restauracemi a kavárnami.

Popis ubytování

hotel poskytuje ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích bez možnosti přistýlky pro 3. osobu. Pokoje se dále dělí na pokoje ST = standard o rozloze 10 m2 , výhled na město, koupelna (sprcha, WC), telefon, wi-fi připojení, bez balkonu, a pokoje typu M = orientace na mořskou stranu s rozlohou 15 m2 a, vybaveny sat. TV, telefonem, wi-fi připojením, koupelnou (sprcha, WC) a balkonem s posezením.

Vybavení a služby

Společenská místnost, klimatizovaná restaurace, kavárna Inter s cukrárnou, možnost wi-fi připojení v kavárně, na recepci i v pokojích, nekuřácké prostory, bankomat, úschova zavazadel, obědové balíčky, recepce 24 hodin denně; parkování na ulici za příplatek

Stravování

Stravování formou polopenze, bufetové snídaně a večeře + nápoje (voda, víno, pivo, nealko nápoje) u večeře jsou zahrnuty v ceně; možnost pouze snídaní; plná penze (+ oběd) není možná, na terase restaurace

Pláž

Pláž 30 m, možnost pronájmu lehátek a slunečníků, pro děti trampolína a hřiště

Sport a zábava

Kasino, diskotéka, procházky městem a přístavem

Možnosti dopravy

Doprava vlastní, parkování na ulici za příplatek

Základní služba zahrnuje

ubytování, polopenzi formou bufetu včetně nápojů u večeře (voda, víno, pivo, nealko nápoje); wi-fi připojení; povlečení a ručníky; spotřeba el. energie a vody; závěrečný úklid; pojištění CK. 

Příplatky

Povinné příplatky: pobytová taxa 350 Kč / osoba od 18 let / 7 nocí, 140 Kč / dítě 12-18 let / 7 nocí. 
Ostatní příplatky: pobyt na 7 a méně noci +30% (na vyžádání).

Poznámka

dětská postýlka (pro děti do 3 let) zdarma; domácí zvířata nejsou povolena. 


Chorvatsko - Informace
132579.JPG
132580.JPG
132581.JPG
132582.JPG
132583.JPG
132584.JPG
132585.JPG
51966.JPG
Termín
Délka
Doprava
Strava
Dospělý
Dítě
14.12. (so) - 21.12. (so)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Polopenze
5 530 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 11 060 KčLastVíce +
21.12. (so) - 28.12. (so)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Polopenze
5 530 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 11 060 KčLastVíce +
Chorvatsko - Informace:

nazev

Chorvatsko

popis

Chorvatsko je jednou z nejmenších evropských zemích, se svými 4,4 miliony obyvatel, se rozkládá na ploše 56 tisíc km čtverečních. Pokud jste již Chorvatsko navštívili, jistě si pamatujete tamní horké léto nebo kouzelný podzim, netknutou přírodu a starobylé uličky zdejších měst. Když si však ráno před zrcadlem upravujete kravatu nebo když píšete tužkou, pomyslíte také na Chorvatsko ? Kravata totiž není nic jiného, než původní ozdoba chorvatských vojáků ze 17.století a mechanickou tužku zhotovil jako první chorvatský vynálezce S. Penkala.
Tradice chorvatského cestovního ruchu je dlouhá, svůj kousek světa tady najdou robinsoni i obchodníci, horolezci, jachtaři, milovníci přírody i kultury, sportovci i rekreanti. Každý si zde příjemně odpočine od všednosti. Památky světového kulturního a historického dědictví posunují zemi na přední místo v evropské kultuře.Poprvé se dá Chorvatska přijet náhodně, každou další návštěvu si však zaslouží svou krásou, rozmanitostí a pohostinností.
Nejčastějším cílem turistů je bezpochyby Jadranské moře, které je mimořádně čisté a v některých místech průzračné až do hlouby 50 metrů. Velmi členité chorvatské pobřeží tvoří převážnou část pobřeží východního Jadranu, jeho celková délka včetně ostrovů je 5835 km. Na Istrii a v nejsevernějších částech Chorvatska tam, kde je pobřeží vápencové, jsou břehy vysoké, strmé, skalnaté a zkrasovělé. V oblastech flyše je pobřeží nízké, písčité a právě tam jsou nejkrásnější pláže. Makarská riviéra je proslulá svými malebnými, oblázkovými plážemi.
Jadranské pobřeží a ostrovy patří do oblasti jadransko-středomořského podnebí. Je mírné, s krátkými a mírnými zimami a dlouhými a teplými léty. Podzim je značně teplejší než jaro. Ve všech ročních obdobích stoupají teploty vzduchu na pobřeží od severozápadu k jihovýchodu. Vzhledem ke své poloze mají ostrovy v létě relativně poněkud nižší teploty než pobřeží pevniny. To je také jeden z důvodů, proč jsou ostrovy tak oblíbené: vedra tu nejsou nikdy tak únavná jako na pevnině. Nejteplejším měsícem v celém přímoří je červenec.
Turisticky nejvyspělejším regionem je Istrie, kraj kde se dohromady snoubí vyspělá kultura s antickým amfiteatrem, kamenná městečka s moderními turistickými komplexy a bohatá nabídka obchodů s moderním životním stylem náročného turisty. Cesta k jihu vede před Kvarnerskou riviéru na Dalmácii. Zatímco Kvarnerské ostrovy jsou synonymem pro specifičnost a přitažlivost je Dalmácie charakteristická dlouhými plážemi s borovými lesíky, starými městy a městečky. Upravené a čisté pláže, tisíce zátok a ostrovů, i to jsou důvody, proč je Dalmatská riviéra nejvíce navštěvovanou oblastí českými turistiky.
Jednotkou měny je kuna (1 HRK), která se dělí na 100 lip. Chorvatskou měnu lze zakoupit u českých bank a směnáren, v letní sezóně je v některých letoviscích také možná přímá směna Kč na kuny, vždy směníte EURa nebo jinou konvertibilní měnu.
Do Chorvatska je možno cestovat bez víza s platným cestovní pasem ČR, přičemž chorvatské orgány požadují, aby cestovní doklad byl platný minimálně po dobu pobytu na území Chorvatska. Chorvatsko jednostranně umožňuje vstup na své území také na základě předložení občanského průkazu ČR. Jako cestovní doklad k cestování do Chorvatska lze použít občanský průkaz ČR vydávaný od druhé poloviny roku 2000 a obsahující strojově čitelnou zónu. Počínaje dnem 19.8.2011 jsou občanské průkazy akceptovány jako platné cestovní doklady pro vstup na území Chorvatské republiky i při letecké přepravě.
Dovoz potravin a nápojů do Chorvatské republiky je omezen na "přiměřené množství vzhledem k délce cesty a počtu cestujících". Určení "přiměřenosti" je v kompetenci celních orgánů. Celní předpisy Chorvatské republiky povolují bezcelní dovoz předmětů osobní potřeby. Termínem “předměty osobní potřeby” jsou podle celního zákona myšleny výlučně předměty určené pro osobní potřebu během cesty a po dobu pobytu v zahraničí (oděvy, obuv, předměty osobní hygieny). Pro osobní potřebu a potřebu ostatních rodinných příslušníků je možné dočasně dovézt předměty jako např. videokamera, fotoaparát, sportovní výstroj, atd.
Na základě předložení Evropského průkazu zdravotního pojištění mohou čeští pojištěnci uplatňovat nárok na poskytnutí nutné a neodkladné zdravotní péče na území Chorvatska. Občanům ČR je na území Chorvatska poskytnuta nutná a neodkladná zdravotní péče na účet příslušné české pojišťovny. K poskytování zdravotní péče v Chorvatsku a uplatňování nároků na poskytnutí zdravotní péče se nachází na webové stránce Centra mezistátních úhrad www.cmu.cz. Ministerstvo zahraničních věcí doporučuje využívat ve všech nouzových případech v maximální míře telefonní číslo jednotného integrovaného záchranného systému 112 bez dalších předvoleb.