Cestovní kancelář již od roku 1991
Call centrum Po - Pá 9:00 - 18:00
777 760 030
ckros@ckros.cz
Typ zájezdu
Země
Cílová lokalita
Odjezd od Návrat do
Kalendar Kalendar
Délka
Cena
Doprava
Strava
Vybavení
Obsahuje text
Cestující
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
Lastminute
Firstminute

Last minute

Apartmány Viale Aurora

Apartmány Viale Aurora

Itálie / Bibione

apartmány Viale Aurora poskytují ubytování bez stravy v 10 typech studií a apartmánů pro 2-6 osob, které se liší počtem místností. Studio MONO2 - obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, koupelna a terasa. Studio MONO2 A1 je navíc vybaveno klimatizací. Studio MONO3 - obývací pokoj s jednolůžkovou a dvoulůžkovou pohovkou nebo 3 samostatnými lůžky, kuchyňský kout, koupelna a terasa; parkovací místo a klimatizace. Studio MONO4 -  obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, výklenek s manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelna a terasa; parkovací místo a klimatizace. Apartmán BILO4 - 1 ložnice s manželskou postelí a palandou / nebo manželskou postelí a rozkládacím gaučem v obývacím pokoji, kuchyňský kout, koupelna a terasa; parkovací místo. Apartmán BILO4 B1 - 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, koupelna a terasa; parkovací místo a klimatizace. Apartmán BILO4 B2 - stejný jako BILO4, ale je vybaven klimatizací. Apartmán TRILO6 - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s palandou, obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, kuchyňský kout, koupelna a terasa. Apartmán TRILO6 C1 je navíc vybaven parkovacím místem a klimatizací. Apartmán QUADRILO6 - 1. ložnice s manželským lůžkem, 2. ložnice se 2 lůžky, 3. ložnice s palandou, obývací pokoj, kuchyňský kout, koupelna a prostorná terasa; klimatizace. Více...

Využijte nabídku do 25.10.2019
Last
Atypické termíny

Název ubytování

Apartmány Viale Aurora

Poloha

Itálie, Bibione Spiaggia; apartmány Viale Aurora tvoří 8 budov (Foyes, Storione, Ca D'Oro, King's Garden, Athena, Licia, Mauro, Igea), které se nachází v klidné lokalitě blízko centra a 200 m od písečné pláže

Popis ubytování

apartmány Viale Aurora poskytují ubytování bez stravy v 10 typech studií a apartmánů pro 2-6 osob, které se liší počtem místností. Studio MONO2 - obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, koupelna a terasa. Studio MONO2 A1 je navíc vybaveno klimatizací. Studio MONO3 - obývací pokoj s jednolůžkovou a dvoulůžkovou pohovkou nebo 3 samostatnými lůžky, kuchyňský kout, koupelna a terasa; parkovací místo a klimatizace. Studio MONO4 -  obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, výklenek s manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelna a terasa; parkovací místo a klimatizace. Apartmán BILO4 - 1 ložnice s manželskou postelí a palandou / nebo manželskou postelí a rozkládacím gaučem v obývacím pokoji, kuchyňský kout, koupelna a terasa; parkovací místo. Apartmán BILO4 B1 - 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, koupelna a terasa; parkovací místo a klimatizace. Apartmán BILO4 B2 - stejný jako BILO4, ale je vybaven klimatizací. Apartmán TRILO6 - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s palandou, obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, kuchyňský kout, koupelna a terasa. Apartmán TRILO6 C1 je navíc vybaven parkovacím místem a klimatizací. Apartmán QUADRILO6 - 1. ložnice s manželským lůžkem, 2. ložnice se 2 lůžky, 3. ložnice s palandou, obývací pokoj, kuchyňský kout, koupelna a prostorná terasa; klimatizace.

Vybavení a služby

výtah, sejf, parkovací místa a klimatizace (ppouze některé apartmány)

Stravování

vlastní

Pláž

200 m, pláže v Bibione jsou ze zlatavého jemného písku. Pozvolný vstup do moře je vhodný zejména pro malé děti. V termínu od 13.4. - 29.9.2019 je v ceně pobytu zahrnut plážový servis od 4. řady (1x slunečník, 1x lehátko, 1x křeslo / apartmán).

Sport a zábava

diskotéky, taneční sály, zmrzlina, pivnice a zábavní programy dělají z Bibione středisko rozptýlení a zábavy. Pro milovníky sportu: tenisové kurty, bazény, petanque, golf, minigolf, pronájem lodí, sportovní rybolov, plážový volejbal, windsurfing, jachting - plachetnice, bruslení, kánoe, parašutismus, jízdy na koních, cykloturistika.

Možnosti dopravy

vlastní doprava, autobusová doprava

Základní služba zahrnuje

ubytování na 7 nocí; plážový servis od 4. řady (1x slunečník, 1x křeslo, 1x lehátko); klimatizaci (pokud jsou apartmány klimatizovány); spotřebu energie a vody; závěrečný úklid; pojištění CK.

Příplatky

autobusová doprava 2.500 Kč / osoba; příplatek za svozy a rozvozy v ČR.

Příplatky placené na místě

Povinné příplatky: pobytová taxa 0,85 Eur / osoba od 2 let / den; vratná kauce 100 Eur / apartmán. Ostatní příplatky: povlečení a ručníky 8 Eur / osoba / výměna, ručníky 7 Eur / osoba / výměna. V případě neuklizení apartmánu (apartmán musí být zanechán v původním stavu, v pořádku a čistý, s čistými skříněmi a policemi, umytým nádobím, prázdnou, rozmraženou a otevřenou lednicí, vynesenými odpadky a lahvemi) je agentura oprávněna účtovat poplatek ve výši od 40 do 80 Eur / apartmán (dle jeho velikosti).

Tipy na výlet

Náš tip pro cyklisty - mezi městy Bibione a Caorle můžete využít cyklistickou stezku dlouhou 58 km. Oblíbeným cílem turistů je starý maják umístěný blízko ústí řeky Tagliamento do moře . Místní agentury pořádájí fascinující celodenní výlety autobusem nebo lodí do okolí Bibione a Lignana. Můžete tak navštívit Benátky (od roku 1987 památka UNESCO), kde Vás okouzlí kulturní i umělecké památky - například Bazilika sv. Marka či Dóžecí palác, nebo Veronu a zajít si do opery. V krásném Terstu na Vaši návštěvu čekají hrady Miramare a Duino. Jen pár kilometrů za italskými hranicemi doporučujeme návštěvu slovinského hradu Predjama a světoznámé jeskyně Postojna.

Poznámka

na vyžádání a za příplatek povolen pobyt se psy (do 8 kg)


Bibione - Informace
Itálie - Informace
3_7152_121-appartamenti-viale-aurora-bibione-3.jpg
3_7154_121-appartamenti-viale-aurora-bibione-1.jpg
3_7172_121-appartamenti-viale-aurora-1.jpg
3_7159_121-appartamenti-viale-aurora-bibione-5.jpg
3_7148_121-appartamenti-viale-aurora-bibione-2.jpg
3_7174_121-appartamenti-viale-aurora-4.jpg
3_7158_121-appartamenti-viale-aurora-bibione-4.jpg
3_7175_121-appartamenti-viale-aurora-3.jpg
3_7179_121-appartamenti-viale-aurora-2.jpg
Termín
Délka
Doprava
Strava
Dospělý
Dítě
19.10. (so) - 26.10. (so)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
2 230 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 4 460 KčLastVíce +
26.10. (so) - 02.11. (so)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
2 230 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 4 460 KčLastVíce +
Atypický termínBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
1 370 Kč / os.---
1x Studio pro 4 osoby, typ MONO
1 370 Kč / os.
Zvolit termín...
Vyčkejte, zjišťují se informace o dostupnosti ...
1x Studio pro 2 osoby, typ MONO
2 230 Kč / os.
Zvolit termín...
Vyčkejte, zjišťují se informace o dostupnosti ...
1x Studio MONO pro 2 osoby typ A1
2 340 Kč / os.
Zvolit termín...
Vyčkejte, zjišťují se informace o dostupnosti ...
1x Studio pro 3 osoby, typ MONO
2 430 Kč / os.
Zvolit termín...
Vyčkejte, zjišťují se informace o dostupnosti ...
Itálie - Informace:

Obecné informace

Itálie je země mnoha tváří. Je zvláštní, je výjimečná, má své kouzlo. Je sladká, božská, veselá, šťastná, temperamentní a nespoutaná. Itálie přímo vyžaduje, aby ji člověk vnímal všemi smysly. Vůně historie do nás proudí jako řeka sbírající pramínky z kamenných středověkých domečků, nebetyčných domů a renesančních paláců. Minulost se prolíná s přítomností. Italská kuchyně je proslulá lehkostí a jednoduchostí pokrmů. Pizza proslavila svou vlast po celém světě. A co teprve italské víno a sýry? Aperitiv jako Cinzano, Martiny či Campari a sýry Mozzarella, Gorgonzola, Parmigiano dělají této zemi jižní Evropy zajisté také čest.
Bibione - Informace:

Obecné informace

Bibione je ideálním místem pro ty, kteří touží po klidné dovolené, aniž by se vzdali služeb a vymožeností moderního města. Městečko Bibione připomíná ostrov, je obklopeno vodou ze všech stran: západně hraničí s ústím řeky Tagliamento, jižně s Jaderským mořem, východně s údolním systémem Porto Baseleghe a severovýchodně s kanálem Lugugnana, který ohraničuje údolí Vallesina a Valgrande. Se svým příznivým středoevropským klimatem umožňuje návštěvníkům koupání od května do září na plážích Jaderského moře. Pláže se zde táhnou v délce 10 km a jsou z jemného světlého písku, s pozvolným vstupem do moře, vhodné zejména pro rodiny s dětmi. Městečko také nabízí vlastní pláž pro rodiny s jejich domácími mazlíčky (pejsky). Bibione je také oblíbeným lázeňským střediskem, místní lázně jsou zde otevřeny celoročně. V Bibione se nikdy nenudíte a i noční život je plný příjemné zábavy. Diskotéky, taneční sály, american-bar, zmrzlina, pivnice a zábavné programy činí z Bibione středisko rozptýlení a zábavy. Pro milovníky sportu: tenisové kurty, bazény, petanque, golf, minigolf, pronájem lodí, sportovní rybolov, plážový volejbal, windsurfing, jachting - plachetnice, bruslení, kánoe, parašutismus, jízdy na koních, cykloturistika. Mezi městy Bibione a Caorle je cyklistická stezka dlouhá 58 km.